Sprostredkovanie predaja jazdených vozidiel
Ako prebieha taký  bezstarostný predaj vozidla a ...

Čo musíš urobiť?
Stačí keď pošleš SMS, mail alebo jednoducho zavoláš typ auta, rok výroby a lokalitu, a my sa ti v krátkom čase ozveme a dohodneme si možnú spoluprácu alebo rovno stretnutie kvôli nafoteniu tvojho auta.

- spoločne stanovíme cenu 

- odfotíme auto

- spíšeme si potrebné informácie o aute

- vytvoríme a "viditeľne" uverejníme inzeráty

- inzerát aktualizujeme a topujeme

- pripravíme možnosť alternatívneho financovania

- komunikujeme s potencionálnymi záujemcami 

- spoločne dohodneme termín obhliadky

- pripravíme zmluvy a podklady k prepisu

- po úspešnej obhliadke nasleduje samotný predaj

- my vybavíme odhlášku na dopr. inšpektoráte  

- zrušíme poistnú zmluvu a vypýtame preplatok

Čo to bude stáť? 
Tak táto služba, za ktorou je veľa práce a pridaná hodnota ťa bude stáť len 250€ (u vozidiel s predajnou cenou nad 10 000€ je naša provízia 300€). Pre zákazníkov s viacerými vozidlami vytvoríme cenu individuálne. 

Províziu si účtujeme až po predaji vozidla, dovtedy s tým nemáš žiadne náklady. Keď sa auto nepredá, zase nič neplatíš - no túto možnosť nepripúšťame. 

Našim hlavným zameraním je PREDAJ vašich JAZDENÝCH nepotrebných VOZIDIEL ...

Prečo práve my?

Lebo časy, keď bol nedostatok vozidiel na trhu, sú už dávno preč. Jazdené autá sa dnes predávajú čoraz ťažšie. Kedysi stačilo zadať inzerát a za 10 dní bolo auto preč, no dnes to už nestačí.

Je potrebné stanoviť si "akceptovateľnú" cenu so zreteľom na ostatné ponuky, dopyt a možnosti trhu. Následne zadať inzerát aj na najvyhľadávanejšie a najnavštevovanejšie platené stránky, kde inzerujú všetky autobazáre. Inzerát sa musí napísať tak, aby obsahoval všetky potrebné údaje o aute, pekne vozidlo nafotiť, vypísať chyby, posledné ale aj nasledujúce opravy, opísať stav, informácie o výbave a aj informácie o termínoch pravidelných kontrol, no a ničomu neublížime, keď uvedieme hodnoty z merania hrúbky laku, príp.prefotíme vystavený ODO-Pas kvôli nájazdu kilometrov.
Potom sa samozrejme treba o inzerát ešte aj starať. Je potrebné ho každý deň aktualizovať, prípadne topovať. Ďalšou "nočnou morou" je komunikácia so všetkými potencionálnymi záujemcami a ich selektovanie. Niekedy sa jedná o desiatky telefonátov, emailov a správ než príde k dohodnutiu prvého termínu obhliadky vozidla s "ozajstným" potencionálnym záujemcom. Je skôr šťastím, keď prvý záujemca aj vozidlo naozaj kúpi. Dnes sa veľké percento aj jazdených vozidiel predá cez rôzne autoúvery a splátky, ktoré obvykle súkromný predajca nevie len tak jednoducho sprostredkovať, prípadne nieje ochotný tento komplikovaný proces absolvovať, takže prichádza o reakcie záujemcov, ktorí preferujú tento spôsob financovania. Ďalej je potrebné si pripraviť kvalitnú zmluvu, plnú moc a po predaji samozrejme auto odhlásiť na dopravnom inšpektoráte a na poisťovni.  
Takže prečo to urobiť s nami? 
Lebo všetko spomínané urobíme za vás, zatiaľ čo vy jazdíte na svojom aute.

Služby na dopravnom inšpektoráte Auto si už predal, prip.kúpil a potrebuješ pomôcť len s odhlásením/prihlasenim/prepisom vozidla na dopravnom inšpektoráte?
Čo musíš urobiť?
Stačí keď nám pošleš SMS s požadovanou službou(odhlásenie, prihlásenie, prepis – odkiaľ/kam), a my sa v krátkom čase ozveme a dohodneme si stretnutie, aj kvôli prevzatiu dokladov.
Čo to bude stáť?
Táto služba ťa bude stáť 50€.
Ako to prebehne?
Pripravíme plnú moc na konkrétny úkon, aby sme za teba mohli vybaviť potrebné. Keď máš v poisťovni preplatok, tak ti ho vypýtame späť. 

Financovanie a poistenie vozidiel Na ponúkané(ale aj na všetky ostatné) vozidlá ponúkame možnosť financovania: leasing prípadne úver na vozidlá až do veku 15rokov.

 Neobmedzujeme počet predchádzajúcich držiteľov vozidla ani počet najazdených kilometrov.

Akceptujeme jazdené motorové vozidlá:

 • zapísané v OEV ako kategória M1 (osobné vozidlá) a N1 (úžitkové vozidlá do 3,5 t celkovej hmotnosti)
 • od roku výroby 2007
 • zakúpené na Slovensku alebo individuálne dovezené zo zahraničia
 • bez obmedzenia počtu predchádzajúcich držiteľov
 • bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov
 • s preverením pôvodu a pôvodnosti podľa požiadaviek spoločnosti VÚB Leasing, a.s.

Rizikové motorové vozidlá – povolené vozidlá so zvýšenou min. akontáciou:

 • vozidlá s krajinou pôvodu mimo EÚ
 • vozidlá kategórie M1 s objemom motora nad 2000 cm3 (benzín) alebo 2500 cm3 (diesel) s kúpnou cenou ≥ 16.600,00 €. Platí aj pre vozidlá N1, ktoré sú priamo odvodené od osobných verzií (napr. VW Touareg N1).

Rizikové motorové vozidlá – povolené vozidlá so zvýšenou min. akontáciou a individuálnym schvaľovaním:

 • prefinancovaná čiastka ≥ 30.000,00 Eur
 • ak kúpna cena vozidla kategórie M1 s objemom motora nad 2000 cm3 (benzín) alebo 2500 cm3 (diesel) ≥ 16.600,00 € a zároveň vek klienta ≤ 26 rokov (táto kombinácia nie je povolená). Platí aj pre vozidlá N1, ktoré sú priamo odvodené od osobných verzií (napr. VW Touareg N1).
 • modely BMW radu 6, 7 a X6
 • luxusné triedy značky Mercedes – S, SL
 • modely Audi radu A8, S8, A7, S7

Nepovolené vozidlá:

 • automobily značiek Buick, Cadillac, Ferrari, Lamborghini, Lincoln, Plymouth, Porsche, Chevrolet-USA, Hummer, Maserati, Tesla, Mercedes triedy G
 • automobily značiek bez zastúpenia v SR
 • nehomologované prestavby a úpravy vozidla alebo vozidlá prestavané resp. používané na športové a pretekárske účely a repliky.

Zatiaľ je ponuka týchto služieb obmedzená na Bratislavský kraj.

       Novinka:     OVERENIE JAZDENÝCH VOZIDIEL